Elsa Backlund Celsing oljemålning

256301

BACKLUND CELSING, Elsa (1880-1974), Blomsterstilleben, signerad E Celsing, olja på pannå, 54x57 cm

Konst, Måleri

Fack 15

Budhistorik (10 bud)
1372267
1371913
1372225
1371913
1 700
1372224
1 600

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.