Lennart Aschenbrenner serigrafi

256300

ASCHENBRENNER, Lennart (född1943): "Romantiskt landskap I", signerad och daterad Aschenbrenner 88, serigrafi, 67/70, ca 106x78 cm

Rum 8

Budhistorik (1 bud)

1369410
2014-07-15 16:54:17

2014-07-18 kl 17:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.