Lennart Aschenbrenner serigrafi

256299

ASCHENBRENNER, Lennart (född1943): "Romantiskt landskap II", signerad och daterad Aschenbrenner 88, serigrafi, 75/75, ca 106x78 cm

Fack 3

Budhistorik (2 bud)

1372119
1372002

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.