Oljemålning stockholmsmotiv

256298

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Vy över Södermalm, signerad, olja på duk, 100x99 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Rum 6

Oljemålning stockholmsmotiv

Budhistorik (4 bud)

1372114
450
1371295
1371295
1363144

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.