Madeleine Pyk litografi

256297

PYK, Madeleine (född 1934): Figurkomposition, signerad M Pyk, 101/250, färglitografi, 68x49 cm

Fack 12

Madeleine Pyk litografi
Budhistorik (9 bud)
1371294
1371292
1371243
1371027
750
1370902
700

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.