Ulf Greder litografi

256294

GREDER, Ulf (född 1949): Boulespelare, signerad Ulf Greder, färglitografi, ca 49x60 cm

Fack 3

Ulf Greder litografi
Budhistorik (14 bud)
1370845
1370728
1 900
1370844
1 900
1370728
1 800
1370843
1 700

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.