Thorsten Rittun akvarell

256293

RITTUN, Thorsten (f. 1929), Folklivsscen, signerad och daterad 1961, akvarell, 30x51 cm

Konst, Måleri

Fack 14

Thorsten Rittun akvarell

Budhistorik (6 bud)
1366909
550
1366642
500
1366908
500
1366642
450
1362480

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.