Peter Dahl litografi

256292

DAHL, Peter (född 1934): komposition, signerad Peter Dahl, litografi, ca 42x23

Fack 16

Peter Dahl litografi

Budhistorik (2 bud)

1362783
1362380

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.