Ruben Heleander oljemålning

256291

HELEANDER Ruben (1931-2003): Slättlandskap, otydligt signerad Heleander, olja på duk, ca 110x135 cm

Tryckmärken

Konst, Måleri

Rum 15

Ruben Heleander oljemålning

Budhistorik (17 bud)
1372070
4 400
1372068
4 200
1372064
1372066
3 800
1372064
3 600

Slutpris SEK:
4 400
430 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.