Peter Dahl litografi

256290

DAHL, Peter (född 1934): Figurkomposition, signerad Peter Dahl, litografi, ca 30x26 cn

Rum 6

Peter Dahl litografi

Budhistorik (4 bud)

1367214
450
1370581
1367214
1366147

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.