Göran Hahne blandteknik

256289

HAHNE, Göran, samtida, nakenstudie till "harmony", blandteknik på papper, signerad och daterad -87, 120x49 cm

Konst, Måleri

Rum 11

Göran Hahne blandteknik

Budhistorik (18 bud)
1373868
1373748
1373866
1373748
950
1373865
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.