Leopold Fare oljemålning

256288

FARE, Leopold (1926-1996): "Het dag vid Ceret, Frankrike", signerad Fare, olja på duk, ca 116x136 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Leopold Fare oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1372335
2 600
1372168
1371987
1365585
1363045
450

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.