Fartygsporträtt

256287

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad Lesnikov, fartygsporträtt, "Georg Ots", olja på duk, 48x78 cm

fläckar

Konst, Måleri

Fack 15

Fartygsporträtt

Budhistorik (17 bud)
1371068
1371001
950
1371067
950
1371001
900
1371066
850

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.