Oljemålning

256283

OIDENTIFIERAD KONSTÄR, signerad Potukuchi 66, kvinna med tupp, olja på duk 86x56 cm

omfattade skador

Konst, Måleri

Fack 6

Oljemålning

Budhistorik (2 bud)

1371338
1370804

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.