Anders Zorn Änkedrottning Sophia

256282

ZORN, Anders (1860-1920): "Änkedrottning Sophia", 1909, signerad Zorn, etsning, 24,8x18 cm
LITTERATUR: Hjert o Hjert 144, ZG 223

Fläckar

Rum 14

Budhistorik (8 bud)
1369122
3 800
1371920
3 600
1369122
3 400
1371919
3 200
1369122

Slutpris SEK:
3 800
371 EUR, 434 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.