Madeleine Pyk färglitografi

256281

PYK, Madeleine (född 1934): Komposition med figurer, signerad M Pyk, HC XIV/XXV, färglitografi, ca 30x20 cm

Fack 18

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (7 bud)
1370775
600
1364750
550
1369779
500
1364750
450
1369778

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.