Ander Zorn Gulli II

256280

ZORN, Anders (1860-1920): "Gulli II", 1918, signerad Zorn, etsning, 19,7x14,8 cm, LITTERATUR: Asplund 280, ZG 280

Omfattande fläckar, gulnat

Rum 2

Ander Zorn Gulli II

Budhistorik (6 bud)
1370891
1 400
1367031
1 300
1367030
1365694
1365691

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.