Madeleine Pyk färglitografi

256279

PYK, Madeleine (född 1934): Komposition med figurer, signerad M Pyk, HC XIV/XXV, färglitografi, ca 28x20 cm

Fack 16

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (6 bud)
1371172
700
1370795
650
1369454
600
1364751
550
1369453
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.