LG Lundberg serigrafi

256277

LUNDBERG, LG (Lars Gösta, född 1938): Komposition, signerad och daterad LG Lundberg 1984, numrerad 65/100, serigrafi, ca 120x80 cm

Plexi med repor

Rum 8

LG Lundberg serigrafi
Budhistorik (1 bud)

1369553
2014-07-15 19:24:53

2014-07-17 kl 13:30
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.