Anders Zorn Najader

256276

ZORN, Anders (1860-1920): "Najader", 1918, signerad Zorn, etsning, 15,8x23,8 cm
LITTERATUR: Asplund 282, Hjert & Hjert 288, ZG 282

Fläckar

Rum 2

Anders Zorn Najader

Budhistorik (9 bud)
1364107
6 600
1371725
6 400
1364107
6 200
1371724
6 000
1364107
5 200

Slutpris SEK:
6 600
645 EUR, 754 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.