Madeleine Pyk litografi

256275

PYK, Madeleine (född 1934): Komposition, signerad M Pyk, HC XIV/XXV, färglitografi, ca 28x20 cm

Fack 7

Madeleine Pyk litografi
Budhistorik (7 bud)
1371083
600
1371082
550
1371075
500
1370791
450
1370387

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.