Leopold Fare oljemålning

256273

FARE, Leopold (1926-1996): "Azalea mot himmel", signerad Fare, olja på duk, daterad a tergo 1961, 56x42 cm

Konst, Måleri

Fack 16

Leopold Fare oljemålning

Budhistorik (26 bud)
1371397
1371395
1371389
1 900
1371387
1 800
1371384
1 700

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.