Laila Prytz oljemålning

256271

PRYTZ, Laila (född 1907): "Procession, Kee Lung, Formosa", signerad Prytz, olja på papper, 22,5x29 cm

Konst, Måleri

Fack 14

Laila Prytz oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1371333
750
1362448
700
1362448
600
1362648
550
1362448
500

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.