Carl Anton oljemålning

256269

CARL-ANTON, Axelsson (född 1933): Segelbåt till havs, signerad Carl Anton, olja på duk, 42x20 cm

Konst, Måleri

Fack 8

Carl Anton oljemålning

Budhistorik (16 bud)
1371478
1 600
1370901
1371477
1370901
1 400
1371475
1 300

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.