Marc Chagall etsning

256266

CHAGALL, Marc (1889-1985): Oracle sur Babylone, ur La Bible, signerad i plåten och i blyerts, etsning, 31,5x25 cm

Fack 14

Marc Chagall etsning

Budhistorik (10 bud)
1371076
4 400
1370906
4 200
1368813
1368812
3 800
1368806
3 600

Slutpris SEK:
4 400
430 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.