Albin Amelin litografier

256265

AMELIN, Albin (1902-1975): (2 st) Hamnarbetare, signerade Amelin, färglitografier, ca 52x75 respektive 57x68 cm

Gulnader

Fack 9

Albin Amelin litografier

Budhistorik (17 bud)
1370623
1 400
1370991
1 400
1370623
1 300
1370990
1370623

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.