Bengt Lindström litografi

256262

LINDSTRÖM, Bengt (född 1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, numrerad 75/100, färglitografi, 75x56 cm

Fack 15

Bengt Lindström litografi

Budhistorik (17 bud)
1370803
1 600
1370319
1370319
1 300
1364890
1364890

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.