Marino Marini färglitografi

256261

MARINI, Marino (1901-1980): "Le cavalier ", signerad och daterad Marino 1955 i trycket, Les Éditions braun et cie, Paris, litografiskt tryck, bildmått 55x45 cm

Gulnader

Fack 6

Marino Marini färglitografi

Budhistorik (8 bud)
1370232
1 400
1369887
1 300
1369887
1364479
1369886

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.