Nils Tirén oljemålning

256260

TIRÉN, Nils (1885-1935): Småstadsidyll med hund och katt, signerad och daterad Nils Tirén 1928, olja på duk, ca 82x131 cm

Ytslitage

Konst, Måleri

Rum 14

Nils Tirén oljemålning

Budhistorik (2 bud)

1370735
1 900
1363609

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.