Fåtölj i skinn

256258

FÅTÖLJ, 1970-tal, klädsel i ljustbrunt skinn, stålunderrede, snurrbar

Slitage

Rum 10

Fåtölj i skinn

Budhistorik (8 bud)
1371306
2 800
1371259
2 600
1370730
2 400
1371258
1370730

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.