Matskedar silver

256255

MATSKEDAR, 8 st, silver, olika städer och mästare, 1800-tal, vikt ca 424 g

Bucklor, gravyr

Silver

Monter 8

Matskedar silver

Budhistorik (4 bud)

1370982
1 300
1368220
1368218
1362782

Slutpris SEK:
1 300
127 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.