Fåtöljer 1 par

256251

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, klädel i svart skinn, träben

Smärre slitage

Rum 17

Fåtöljer 1 par

Budhistorik (19 bud)
1371256
2 600
1371115
2 400
1371255
2 400
1371115
1371254

Slutpris SEK:
2 600
254 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.