Soffa

256250

SOFFA, 1900-talets andra hälft, klädsel i cognacsfärgat skinn, längd 200 cm

Slitage

Rum 7

Soffa

Budhistorik (26 bud)
1371284
8 200
1371282
8 000
1371283
8 000
1371282
7 600
1371281
7 400

Slutpris SEK:
8 200
801 EUR, 937 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.