Fåtölj med fotpall

256249

FÅTÖLJ med FOTPALL, 1970-tal, klädsel i cognacsfärgat skinn, snurrbar fåtölj

Slitage

Rum 4

Fåtölj med fotpall

Budhistorik (3 bud)

1371155
1371153
500
1365336

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.