Fåtölj i skinn

256248

FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, klädsel i rött skin, träben

Klädsel med slitage samt missfärgning

Rum 12

Fåtölj i skinn

Budhistorik (7 bud)
1370894
600
1368555
550
1370893
500
1368555
450
1370892

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.