Bord 1800-tal

256246

BORD, 1800-tal, fyrdelad förstärkt centralfot med hjultrissor, höjd ca 73, 142x103 cm,
PROVENIENS: skådespelaren Carl och Viveka Billquist dödsbo

Blekt skiva, repor, mindre sprickor

Rum 9

Bord 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

1370562
2014-07-16 19:22:08

2014-07-16 kl 20:09
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.