Snedklaffsekretär

256245

SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1800-talets första hälft, faner i alm, 4-lådig, skrivklaff med bakomvarande lådinredning, höjd ca 104, 104x50 cm, nyckel finns,
PROVENIENS: skådespelaren Carl och Viveka Billquist dödsbo

Renoverad, kompletterad, några beslag saknas

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämtas vid Utlämningen

Rum 5

Snedklaffsekretär

Budhistorik (10 bud)
1369836
1370446
750
1369836
650
1370208
600
1369836
550

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.