Marc Chagall färglitografi

256244

CHAGALL, Marc (1887-1985): efter, Cirkusmotiv, färglitografi, osignerad, ca 38x47 cm,
PROVENIENS: skådespelaren Carl och Viveka Billquist dödsbo

Mitten med veck

Fack 14

Marc Chagall färglitografi
Budhistorik (7 bud)
1370200
600
1369829
550
1365367
500
1369550
450
1365367

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.