Lucius Rossi etsning

256241

ROSSI, Lucius (Italien, 1846-1913): Interiör med två kvinnor och hund, signerad Lucius Rossi, akvarellerad etsning, 33x24 cm

Konst

Rum 14

Lucius Rossi etsning

Budhistorik (14 bud)
1370692
2 800
1371265
2 600
1370692
2 400
1370667
1366868

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.