Börje Sandelin oljemålning

256240

SANDELIN, Börje (1926-1970): "Spansk modell", monogramsignerad BS, olja på duk, 50x64 cm

Dukskada

Konst, Måleri

Rum 12

Börje Sandelin oljemålning

Budhistorik (9 bud)
1370733
1363949
1363949
900
1370731
850
1363949
600

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.