Djungelmotiv

256239

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): "In a Jungle By the Sea", signerad a tergo John Willis, blandteknik, bladmått 18x13,5 cm, rammått ca 43,5x32 cm

Konst, Måleri

Fack 17

Djungelmotiv

Budhistorik (5 bud)
1362406
550
1366453
500
1362406
1366452
1362406

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.