Mosse Stoopendaal oljemålning

256238

STOOPENDAAL, Mosse (1901-1948): Ekorrar, signerad och daterad Mosse Stoopendaal 1921, olja på duk, 54x37 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Mosse Stoopendaal oljemålning

Budhistorik (11 bud)
1371270
3 200
1371266
1371264
2 800
1371263
2 600
1371261
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.