Madeleine Pyk blandteknik

256237

PYK, Madeleine (född 1934): "Slottet", signerad och daterad M. Pyk 1972, blandteknik, 21,5x28,5 cm

Konst, Måleri

Fack 14

Madeleine Pyk blandteknik

Budhistorik (12 bud)
1370369
850
1366165
1370367
750
1366165
700
1370365
650

Slutpris SEK:
850
83 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.