Wilhelm Behm oljemålning

256236

BEHM, Wilhelm (1859-1934): Tallar vid sjö i solnedgång, signerad o daterad Wilh. Behm 1915, olja på duk, 48x62 cm

Konst, Måleri

Rum 11

Wilhelm Behm oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1371456
750
1371451
700
1370743
600
1370734
450
1368486

Slutpris SEK:
750
73 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.