Bord Louis XVI-stil

256232

BORD, Louis XVI-stil, mitten av 1900-talet, mässings beslag, intarsia, höjd ca 78, diameter ca 51 cm

Bruksslitage

Rum 8

Bord Louis XVI-stil

Budhistorik (30 bud)
1370526
2 600
1370523
2 400
1370513
1370507
1370508

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.