Oljemålning

256231

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Gårdsmotiv, monogramsignerad, olja på duk, ca 62x91 cm

Färgbortfall, smärre krackeleringar

Konst, Måleri

Rum 2

Oljemålning
Budhistorik (24 bud)
1370072
5 200
1368972
5 000
1370071
5 000
1368972
4 600
1370070
4 400

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.