Ivor Abrahams skulptur

256229

ABRAHAMS, Ivor (född 1935): Utan titel, otydligt signerad och daterad Abrahams 77 a tergo, blandteknik, höjd 30 cm

Smärre skador

Konst, Skulptur

Rum 3

Ivor Abrahams skulptur

Budhistorik (10 bud)
1362655
950
1363233
900
1362655
850
1362464
1361815
750

Slutpris SEK:
950
93 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.