Piedestal i Louis seize-stil

256228

PIEDESTAL, 1900-tal, Louis seize-stil, med stenskiva samt gallerkant, beslag i mässing, höjd 75 cm, 25x27 cm

Lagningar på stenskivan

Rum 4

Piedestal i Louis seize-stil

Budhistorik (12 bud)
1367093
1 300
1366851
1366851
1366664
950
1366664

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.