Arne Lidqvist akvarell

256227

LIDQVIST, Arne (född 1919): "Domherrar", signerad A Lidqvist, akvarell med täckvitt, 62x15 cm

Konst, Måleri

Fack 14

Arne Lidqvist akvarell

Budhistorik (1 bud)

1361829
2014-07-06 15:43:05

2014-07-16 kl 20:51
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.