Målning 1900

256226

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Goda nyheter, signerad, olja på duk, 25x30 cm

Konst, Måleri

Rum 11

Målning 1900

Budhistorik (13 bud)
1369903
900
1363791
850
1369808
1363791
750
1369807
700

Slutpris SEK:
900
88 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.